Insurances.net
insurances.net » Global Economy » Yurtdii Etm De Baary Yakalamak Iin Global Yurtd Eitim ! Yurtdii Etm
Home Business Small Business Wholesale Business Business agency Global Economy
]

Yurtdii Etm De Baary Yakalamak Iin Global Yurtd Eitim ! Yurtdii Etm

Yurtd Diploma ve sertifika programlarnn sreleri

, farkllklar gstermekle beraber, lisans ve yksek lisans programlarna gre daha ksa programlardr. Dolaysyla ksa srede hzl bir ilerleme gstermek isteyen renciler iin uygun seeneklerdir.

Bununla beraber yurtd diploma veya sertifika programlarna katlmak iin de belli bir dzeyde ngilizce bilgisi gerekmektedir. Ancak genel olarak Lisans veya Yksek Lisans programlarnn kabul koullarna gre daha dk IELTS veya TOEFL skorlar ile bir diploma veya sertifika programna kabul alnabileceini sylemek yanl olmayacaktr.

Yurtdnda Lisans ve Yksek Lisans Programlarnn alternatifleri olarak deerlendirebileceimiz Yurtd Diploma ve Sertifika Programlar, Bununla beraber Yurtd Sertifika ve Diploma programlarnn bir dier ilgi ekici zellii, bu programlarn ounun staj imkan da sunmasdr. Kimi okullarda sunulan programlar hali hazrda staj opsiyonu ile sunulurken, kimi durumlarda renciler yasal alma izni bile kazanabilmektedir.

Yurtd Diploma ve Sertifika programlar, birok farkl balk altnda, deiik konularda oluka geni eitlilikle sunulan programlardr. Bu sayede katlmclarn kendi tercih ve kariyer hedeflerine gre belli alanlara odaklanmasna olanak tannr. Global Yurt D Eitim olarak sizlere birok farkl diploma ve sertifika programlar sunmaktayz. Bu programlardan rencilerimizin en ok tercih ettikleri birka program ise;

* Pazarlama, Reklamclk ve Halkla likiler

* Gemi Tamacl Ynetimi - Nakliye Ynetimi

* letme Ynetimi

* Kresel Pazarlama ve Ticaret

* Proje Yneticilii

* UNIX/Linux Sistem letimi

* Bilgisayar ve IT letiim

Tm bunlarn nda, sertifika ve diploma programlar, akademik bilgiden daha ok i hayatnda kullanlabilecek, uygulamaya ynelik bilgiyi edinmeyi, CVlerini ksa srede zenginletirerek kariyer hedeflerine daha abuk ulamay amalayan rencilerimize nerebileceimiz programlardr. Sunduumuz birbirinden farkl sertifika ve diploma programlar hakknda daha geni bilgi iin, ltfen danmanlarmza bavurunuz.

by: Global Yurtdisiegitim.
Aarkstore Enterprise--global Medical Tourism-medical Tourism Companies,medical How to Handle Shipping Backup in Dropshipping Global and China Solar Cell (Photovoltaic) Equipment Industry Report, 2010 Global and China Small and Medium-sized Display Device Industry Report, 2009-2010 The Mahindra Tractor Soon To Go Global Effects of the Global Economic Crisis: Abandonment of Pets Traveling To Taiwan And Expanding Your Global Horizons Can Forests Of Artificial Trees Stop Global Warming? In a Global Village International Conference Calls are Essential Considerations When Purchasing A Swiss Watch International shipping makes the world go round the advantage to dropshipping on lightake.com Never Lose Contact with International Shipping Companies
Write post print
www.insurances.net guest:  register | login | search IP(13.59.231.155) Washington / Seattle Processed in 0.022742 second(s), 6 queries , Gzip enabled debug code: 24 , 2076, 465,
Yurtdii Etm De Baary Yakalamak Iin Global Yurtd Eitim ! Yurtdii Etm Seattle