Board logo

subject: Yurtdii Etm De Baary Yakalamak Iin Global Yurtd Eitim ! Yurtdii Etm [print this page]

Yurtd Diploma ve sertifika programlarnn sreleri, farkllklar gstermekle beraber, lisans ve yksek lisans programlarna gre daha ksa programlardr. Dolaysyla ksa srede hzl bir ilerleme gstermek isteyen renciler iin uygun seeneklerdir.

Bununla beraber yurtd diploma veya sertifika programlarna katlmak iin de belli bir dzeyde ngilizce bilgisi gerekmektedir. Ancak genel olarak Lisans veya Yksek Lisans programlarnn kabul koullarna gre daha dk IELTS veya TOEFL skorlar ile bir diploma veya sertifika programna kabul alnabileceini sylemek yanl olmayacaktr.

Yurtdnda Lisans ve Yksek Lisans Programlarnn alternatifleri olarak deerlendirebileceimiz Yurtd Diploma ve Sertifika Programlar, Bununla beraber Yurtd Sertifika ve Diploma programlarnn bir dier ilgi ekici zellii, bu programlarn ounun staj imkan da sunmasdr. Kimi okullarda sunulan programlar hali hazrda staj opsiyonu ile sunulurken, kimi durumlarda renciler yasal alma izni bile kazanabilmektedir.

Yurtd Diploma ve Sertifika programlar, birok farkl balk altnda, deiik konularda oluka geni eitlilikle sunulan programlardr. Bu sayede katlmclarn kendi tercih ve kariyer hedeflerine gre belli alanlara odaklanmasna olanak tannr. Global Yurt D Eitim olarak sizlere birok farkl diploma ve sertifika programlar sunmaktayz. Bu programlardan rencilerimizin en ok tercih ettikleri birka program ise;

* Pazarlama, Reklamclk ve Halkla likiler

* Gemi Tamacl Ynetimi - Nakliye Ynetimi

* letme Ynetimi

* Kresel Pazarlama ve Ticaret

* Proje Yneticilii

* UNIX/Linux Sistem letimi

* Bilgisayar ve IT letiim

Tm bunlarn nda, sertifika ve diploma programlar, akademik bilgiden daha ok i hayatnda kullanlabilecek, uygulamaya ynelik bilgiyi edinmeyi, CVlerini ksa srede zenginletirerek kariyer hedeflerine daha abuk ulamay amalayan rencilerimize nerebileceimiz programlardr. Sunduumuz birbirinden farkl sertifika ve diploma programlar hakknda daha geni bilgi iin, ltfen danmanlarmza bavurunuz.

by: Global Yurtdisiegitim.

welcome to Insurances.net (https://www.insurances.net) Powered by Discuz! 5.5.0   (php7, mysql8 recode on 2018)